Ekibimiz

Tülin Bolattekin

Muhasebe Müdürü
tulin@domino.com.tr

Tuğçe Cebeli

Fuarlar Satış ve Operasyon Direktörü
tugce.cebeli@domino.com.tr

Ali Aslantaş

MIS Türkiye Maden Fuarı Satış Pazarlama Müdürü
ali@domino.com.tr

Emine Demirhan

EIF Satış Müdür Yardımcısı
emine@domino.com.tr

Sedef Karaçam

EIF Satış Yetkilisi
sedef@domino.com.tr

Deniz Cebeli Ertuğrul

MIS Türkiye Maden Fuarı Satış Yetkilisi
deniz@domino.com.tr

Abdullah Gezer

Grafik Tasarımcı
abdullah@domino.com.tr

Özge Güven

Türkiye Enerji Pazarı Yetkilisi
ozge@domino.com.tr

Furkan Bal

Satış Sonrası Teknik Destek Birim Yetkilisi
furkan@domino.com.tr

Abdullatif Akın

Muhasebe Yetkilisi
muhasebe@domino.com.tr

Taha Yiğit Uslu

Yurtdışı Heyet Organizasyon Yetkilisi
yigit@domino.com.tr

Parisa Salimi

Yazılım Geliştirme Uzmanı
parisa@domino.com.tr

Mustafa Daştan

Transfer Yetkilisi
mustafa@domino.com.tr

Hilal Tüfek

Energy Exporter Satış Yetkilisi
hilal@domino.com.tr

Fatma Aksu

EIF Satış Yetkilisi
fatma@domino.com.tr

Arda Turalıoğlu

Energy Exporter Kategori Yöneticisi
arda@domino.com.tr

BİZE ULAŞIN

LOKASYON